Kullanım Koşulları

Mezungreencard.com Web Sitesi Kullanım Koşulları Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki..

Mezungreencard.com Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.mezungreencard.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır. 

Telif Hakları: 

www.mezungreencard.com sitesinin tüm hakları Mezun Haber Ajansı Reklamcılık Bilişim Telekomünikasyon Dan. ve İletişim Sanayi ve Tic. A.Ş.’ye aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz. www.mezungreencard.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Mezun Haber Ajansı Reklamcılık Bilişim Telekomünikasyon Dan. ve İletişim Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. 

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair: 

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Mezun Haber Ajansı Reklamcılık Bilişim Telekomünikasyon Dan. ve İletişim Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur. 

Kullanıcı Yükümlülükleri: 

www.mezungreencard.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder. 

www.mezungreencard.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Mezun Haber Ajansı Reklamcılık Bilişim Telekomünikasyon Dan. ve İletişim Sanayi ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. 

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair: 

www.mezungreencard.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.mezungreencard.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Mezun Haber Ajansı Reklamcılık Bilişim Telekomünikasyon Dan. ve İletişim Sanayi ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. 

Kullanıcıların www.mezungreencard.com’a Yollayacakları Bilgiler Hakkında: 

www.mezungreencard.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.mezungreencard.com sitesinin sahibi Mezun Haber Ajansı Reklamcılık Bilişim Telekomünikasyon Dan. ve İletişim Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin entellektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. 

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur. 

Hak ve Sorumluluklara Dair: 

www.mezungreencard.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarfetmektedir. Fakat, www.mezungreencard.com ve sahibi Mezun Haber Ajansı Reklamcılık Bilişim Telekomünikasyon Dan.ve İletişim Sanayi ve Tic. A.Ş. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.mezungreencard.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir . Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir satış veya bilgi hatasından dolayı www.mezungreencard.com sitesi ve sahibi Mezun Haber Ajansı Reklamcılık Bilişim Telekomünikasyon Dan. ve İletişim Sanayi ve Tic. A.Ş.’ye sorumluluk yüklenemez. 

www.mezungreencard.com ve sahibi Mezun Haber Ajansı Reklamcılık Bilişim Telekomünikasyon Dan. ve İletişim Sanayi ve Tic. A.Ş. sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz. 

Kullanıcı www.mezungreencard.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer. 

Mezun Haber Ajansı Reklamcılık Bilişim Telekomünikasyon Dan. ve İletişim Sanayi ve Tic. A.Ş. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. 

Copyright(c) Mezun Haber Ajansı Reklamcılık Bilişim Telekomünikasyon Dan. ve İletişim Sanayi ve Tic. A.Ş. www.mezungreencard.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Mezun Haber Ajansı Reklamcılık Bilişim Telekomünikasyon Dan. ve İletişim Sanayi ve Tic. A.Ş.’ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır. 

UYGUNLUK TESTİ
kapat

Doğdunuz Ülke:

Eğitim Durumunuz:

Mesleğiniz:

Tebrikler! Girmiş olduğunuz bilgiler Green Card göçmenlik programına katılmaya uygundur.
Üzgünüz, bu sene yapılacak Green Card çekilişine katılmaya uygun değilsiniz.
Başvuru Formuna Yönlendiriliyorsunuz..
CLOSE
CLOSE