Mezun Group

1999 yılından bu yana..

ALİHANTAL

1999 yılından bu yana uluslararası eğitim sektöründe hizmet veren Türkiye’ nin en büyük uluslararası eğitim platformudur. Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere, İngiltere, Türkiye, Avustralya, Avrupa ülkelerini de kapsayan bir çok farklı ülkenin eğitim sistemleri hakkında bilgileri, öğrenciler ve ilgililerle bu platform üzerinden paylaşmaktadır.

Türkiye’nin web tabanlı en büyük eğitim platformu olan Mezun.com, istisnasız tüm başvuru desteğine ihtiyaç duyan öğrencilere yurtdışında eğitim ile ilgili ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşmaları için eşit fırsatlar sunmaktadır. Sunulan hizmetler için öğrenci ve ailelerinden hiçbir ücret talep edilmemektedir. Bu çerçevede iş modeli olarak alanında tektir. Kurulduğu ilk günden beri sektör liderleri ile işbirliği yapmıştır.

Halen ABD Büyükelçiliği, ABD İstanbul Başkonsolosluğu, TOEFL ve GRE sınavlarının sahibi ETS, Lufthansa, Digiturk, Türkiye Fulbright Eğitim Komisyonu, Center for Globalization of Community Colleges (CGACC), Community Colleges for International Development (CCID), British Council, Campus France, gibi önemli kuruluşlarla işbirliği yapmakta olan Mezun Group Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığına bağlı DEİK bünyesinde Eğitim Ekonomisi İş Konseyi’nin (EEİK) de çözüm ortağıdır. www.studyinturkey.org.tr’ sitesi Türkiye’ de eğitim görmek isteyen yabancı uyruklu öğrencilere hizmet vermek için EEİK ve Mezun Group işbirliği ile hayata geçirilmiştir.

2000 yılından beri yaklaşık yüzbin kişiye hizmet vermiş olan Mezun Green Card, Türkiye’denin ilk Green Card başvuru destek servisidir. Her yıl 55.000 kişinin Green Card kazandığı bu çekilişte binlerce aday yanlış başvuru sonucu elenmektedir. Mezun Green Card tecrübesiyle ve uzman destek ekibiyle başvurunuzu sorunsuz bir şekilde tamamlamanızda yardımcı olur.

UYGUNLUK TESTİ
kapat

Doğdunuz Ülke:

Eğitim Durumunuz:

Mesleğiniz:

Tebrikler! Girmiş olduğunuz bilgiler Green Card göçmenlik programına katılmaya uygundur.
Üzgünüz, bu sene yapılacak Green Card çekilişine katılmaya uygun değilsiniz.
Başvuru Formuna Yönlendiriliyorsunuz..
CLOSE
CLOSE