Mezun Group Hakkında

2000 yılından beri hizmetinizdeyiz...

Mezun Group Hakkında

Mezun Group, 2000 yılından beri uluslararası eğitim sektöründe hizmet veren Türkiye’ nin en büyük uluslararası eğitim platformudur. Türkiye’nin ilk Yurtdışı Eğitim portali olan Mezun.com ve dünyanın ilk Yurtdışı Eğitim Web TV kanalı Mezun.TV birer Mezun Group servisidir. Ayrıca Amerika’daki Türkler arasında en yaygın şekilde kullanılan ve halen de servis vermeye devam eden Mezun Callingcard da bir Mezun Group servisleridir.

Mezun Group ayrıca ABD Büyükelçiliği, ABD İstanbul Başkonsolosluğu, Education USA ve Fullbright komisyonu ile işbirliği içinde Türkiye’de fuar düzenleyen ilk ve tek şirket olma başarısını göstermiştir.2016 yılında ise bir başka ilke imza atarak yine ABD Büyükelçiliği ile birlikte Türkiye’nin ilk Sanal Fuarını aynı anda dört şehirde organize etmiştir. Fuarın açılış konuşmasını ise dönenim ABD Büyükelçisi Sayın John Bass yapmıştır. Bu açılış konuşmasını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mezun Greencard ise 2000 yılından beri yaklaşık yüzbin kişiye hizmet vermiş olan  Türkiye’nin ilk Green Card başvuru destek servisidir. Her yıl 55.000 kişinin Green Card kazandığı bu çekilişte binlerce aday yanlış başvuru sonucu elenmektedir.

Mezun Green Card olarak tecrübeli ve uzman ekibimizle başvurunuzu eksiksiz ve zamanında tamamlayacağımızı taahhüt ediyoruz. Üstelik başvurunuzu yaptıktan sonra Başvuru Konfirmasyon Numaranız bulunan ekran görüntüsünü de alarak profilinize yüklüyoruz. Böylece başvurunuzun yapıldığından emin olmanızı sağlıyoruz.

Çekilişe Mezun Greencard güvencesiyle başvurmak için buraya tıklayarak Mezun Store’ a geçiş yapabilirsiniz.

Neden Mezun Greencard?

Çünkü

  • Müşterimiz olmanıza ya da olmamanıza bakılmadan Müşteri Hizmetlerimize sorularınızı yazabilirsiniz ve aranmayı talep edebilirsiniz.
  • Mezun greencard Türkiye’nin ilk ve en güvenilir Green Card Firmasıdır.
  • Bilgileriniz asla 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmaz.
  • Fotoğraf düzenlemeniz uzman ekibimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir.
  • Başvurunun her aşamasında hesabınıza bağlanarak bilgi alabilirsiniz.
  • Başvuru ekran görüntünüzü kaydettiğimiz için hesabınıza bağlanarak size ait başvuru ekranının resmini görüntüleyebilirsiniz.

 

Hemen Başvurmak için tıklayın!

Greencard'a Başvururken Dikkat Etmeniz Gerekenler

UYGUNLUK TESTİ
kapat

Doğdunuz Ülke:

Eğitim Durumunuz:

Mesleğiniz:

Tebrikler! Girmiş olduğunuz bilgiler Green Card göçmenlik programına katılmaya uygundur.
Üzgünüz, bu sene yapılacak Green Card çekilişine katılmaya uygun değilsiniz.
Başvuru Formuna Yönlendiriliyorsunuz..
CLOSE
CLOSE